Artist Systems - Pro audio equipment and musical instruments  
 
Unesite naziv artikla koji tražite:
TražiTraži
 
   
 
Studio & Recording
Ozvučenje
Gitare i bass gitare
Klavijature
Bubnjevi
Ostali instrumenti
Radio, TV i "broadcast" oprema
DJ
Instalacije
Mikrofoni
Rasvjeta
Poslednji komad i Artist paketi
HI-FI i Consumer Electronic
Muzički butik
PROMO - Noviteti
 
 
 

 

Artist d.o.o.

Adresa:
Ivana Gorana Kovačića 203a
78000 Banja Luka
Bosna i Hercegovina

Tešanjska 3
71000 Sarajevo

Kralja Aleksandra bb 4/1
74000 Doboj

Telefon: 051/370-627
Faks: 051/371-977
SMS: 065/888-110

033/206-298 (Sarajevo)
053/223-988 (Doboj)

E-mail:
info@artist.ba

ozvucenje@artist.ba

studio@artist.ba

gitare@artist.ba

bass@artist.ba

klavijature@artist.ba

bubnjevi@artist.ba

dj@artist.ba

rasvjeta@artist.ba

sarajevo@artist.ba

Web site:
www.artist.ba

 

Radno vrijeme:
10-17h

Subotom:
10-17h

 
   
     
 
 
 
Prijavite se na našu
mailing listu. Budite
obavešteni o najnovijim
artiklima, specijalnim
ponudama i sniženjima!
PrijaviPrijavi
 
   
  Ostavite svoje podatke i
registrujte se za besplatno
slanje naših kataloga.
 
  RegistracijaRegistracija  
 
 
   
 
User ID:
Password:
 
       
www.musicexports.com
 
Artist Systems - Profesionalna audio oprema i muzicki instrumenti
                 
     
absolut1.com